Obsah Menu Vyhledávání

Pozvánka na MSV 2017

Navštivte nás na strojírenském veletrhu

Česká exportní banka (ČEB) představí své služby v oblasti financování českého exportu na strojírenském veletrhu v Brně. Přijměte proto, prosím, naše srdečné pozvání k návštěvě společného stánku ČEB a ČMZRB, který bude umístěn uprostřed pavilonu. Zároveň Vás zveme na vystoupení zástupců ČEB v rámci doprovodného programu. Letošní, 59. ročník veletrhu, proběhne ve dnech 9.-13. 10. 2017 na brněnském výstavišti BVV.

Úterý 10. 10.

Generální ředitel a předseda představenstva Ing. Karel Bureš vystoupí na akcích Business den Ruské federace (pavilon A3, sál Morava) a Česko-indické podnikatelské fórum (pavilon E, sál E2).

Ředitel odboru mezinárodní vztahy a komunikace Ing. Petr Križan přednese svůj referát na semináři Maroko - příležitosti pro český export, konané v Exportním domě.

Na akci České technologie na Kubě: Tradice a nové příležitosti vystoupí Ing. Michal Nejedlý Ph.D., vedoucí oddělení trade finance (kongresové centrum, sál C).

Středa 11. 10.

Od 13:00 do 16:00 hodin proběhne pod záštitou České exportní banky konference Írán: Perspektivní trh pro české firmy. Na konferenci promluví za ČEB generální ředitel a předseda představenstva Ing. Karel Bureš. Akce se bude konat v prostorách Pavilonu E (sál E4). Odbornými garanty konference jsou také Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo zahraničních věcí, Hospodářská komora ČR, a EGAP.

Na Dni Ukrajiny a Ukrajinsko-českém podnikatelském fóru vystoupí ředitelka odboru exportního financování a trade finance Ing. Monika Vilhelmová (pavilon A, sál Morava).

Na semináři Business den Běloruska (Pavilon A, sál Morava) bude ČEB prezentovat úvěrový manažer Ing. Michal Sedmera.

Datum: 5.10.2017 11:24:00

Copyright © 2012 ČEB, a.s., Všechna práva vyhrazena

Kariéra

Mapa stránek | Developed by MEDIA FACTORY