Obsah Menu Vyhledávání

Jazyková verze

  •  Čeština
  • English
  • Русский

Výbor pro audit

Ing. Ladislav Langr

Předseda

dat. nar.: 18. 4. 1950
adresa: Květnového vítězství 496/82, 149 00 Praha 4 - Háje
 

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Do roku 1993 pracoval na Ministerstvu financí ČR, podílel se na přípravách účetních předpisů a byl odpovědný za přípravu návrhu zákona o auditorech. Od roku 1993 pracoval jako auditor, později jako partner pro audit u firmy Arthur Andersen a u firmy Ernst & Young. Byl zaměřen na audit jak podle českých, tak podle mezinárodních účetních a auditorských standardů. Vedl rovněž řadu due diligence, investičních prověrek a projektů interního auditu pro své klienty. Zastupoval Českou republiku v pracovních skupinách OSN a OECD pro mezinárodní účetní standardy. Podílel se na založení Komory auditorů ČR, působil jako viceprezident a jako prezident Komory auditorů ČR. Zastupoval komoru v evropských i světových profesních organizacích FEE a IFAC. V období let 2008 až 2014 byl zvolen za člena výboru pro audit Rady Evropy. Má zkušenosti z vedením výborů pro audit v bankovnictví a v energetice. V ČEB, a. s. je předsedou výboru pro audit od roku 2014.

Ing. Radovan Odstrčil

Člen

dat. nar.: 27. 4. 1978
adresa: Rubinova 1108/28, 154 00 Praha Slivenec
 

Vystudoval na Vysoké škole finanční a správní, obor Finance a finanční služby se specializací na investiční bankovnictví. Pracovní kariéru zahájil v lokálním zastoupení informační a ratingové agentury Dun & Bradstreet, ve které dále působil v rámci ČR a SR na pozici manažera pro klíčové zákazníky pro sektor finančních služeb a nadnárodních korporací. V oblasti řízení rizik se od roku 2001 dále profiloval v leasingové společnosti CAC Leasing, a.s., a to na pozici risk manažera pro oblast leasingového financování strojů a zařízení.  Kariéru v bankovnictví, resp. vnitřním auditu, zahájil v roce 2006 v České spořitelně, a.s., ve které nastoupil na pozici interního auditora a následně pokračoval na pozici zástupce ředitele odboru interního auditu dceřiných společností finanční skupiny České spořitelny.  Od roku 2015 zastával funkci ředitele odboru vnitřního auditu České exportní banky, a.s. V březnu 2016 byl zvolen místopředsedou představenstva Podpůrného a garančního lesnického a rolnického fondu s pověřením řízení úseku řízení rizik, provozního a právního.  Od roku 2006 je členem Českého institutu interních auditorů.

Ing. Stanislav Staněk

Člen

dat. nar.: 8. 6. 1968
adresa: Nad Okrouhlíkem 14, 182 00 Praha 8 
 

Vystudoval na Vysoké škole ekonomické. Pracovní kariéru auditora zahájil hned po studiích ve společnosti Deloitte, ve které se v roce 2000 stal partnerem a zabýval se vedením auditorského týmu, stykem s klienty a aplikaci auditorských, nebo účetních předpisů. Kromě toho se věnoval i jiným projektům v oblasti účetnictví. Krátce také působil jako audit manager ve společnosti Coopers & Lybrand. V roce 2016 ukončil své působení v Deloitte a zastává funkci ve výboru pro audit několika společností, jako například ZOOT a. s., nebo Raiffeisenbank a. s.. Členem Komory auditorů ČR je od roku 1997, mezi lety 2004 až 2010 působil i v její dozorčí komisi a do roku 2018 ve výkoném výboru. 

Nahoru

Copyright © 2021 ČEB, a.s., Všechna práva vyhrazena

Mapa stránek | Developed by MEDIA FACTORY