Obsah Menu Vyhledávání

Jazyková verze

  •  Čeština
  • English
  • Русский

NurSun Energy

Dodávka tepelných čerpadel a fototermických panelů pro několik společností v Kyrgyzstánu. Financování je poskytnuto formou odkupu pohledávek z akreditivů, vystavených komerčními bankami v Kyrgyzstánu. Od začátku roku 2017 tak vývozce ve spolupráci s Českou exportní bankou vyvezl do zahraničí techno-logie za víc než 8 milionů korun.

„Česká firma NurSun Energy, s.r.o. díky České exportní bance realizovala v Kyrgyzstánu již pět projektů na dodávku fototermických panelů a tepelných čerpadel mimo jiné pro vytápění restaurace v největší jurtě ve Střední Asii, pro obytný dům, pro dětskou školku či pro eco-resort. Díky České exportní bance se nám daří spolupracovat nejen se soukromými podnikatelskými subjekty, ale i s rozvojovými projekty s výrazným pozitivním ekologickým a sociálním dopadem."

Česká firma NurSun Energy s.r.o.

NurSun Energy s.r.o. je výhradním distributorem zejména českého výrobce Regulus, s.r.o. pro Kyrgyzstán a středoasijské země. Zároveň na trhu zajišťuje odborný servis a údržbu. Společnost je hlavním propagátorem zelené energetiky v Kyrgyzstánu a nabízí dodávky ekologických řešení českých výrobců.

Produkty ČEB využité exportérem:
- odkup pohledávek z akreditivu

< Ostatní reference

Copyright © 2021 ČEB, a.s., Všechna práva vyhrazena

Mapa stránek | Developed by MEDIA FACTORY